5 مزیت روغن ماکادامیا برای پوست شما

آیا نگران پوست خسته، خشک یا پوستی با لکه‌های خاص هستید؟ اگر پاسختان مثبت است، این ممکن است زمان مناسبی باشد که یک راز کوچک را برای شما فاش کنیم! روغن گردوی(فندق) ماکادامیا. یکی از بهترین روغن‌های نرم‌کننده از گردوی بومی استرالیایی که می‌تواند برای پوست شما عجایبی خلق کند.

روغن ماکادامیا چیست؟

روغن ماکادامیا از فشار دادن گردوهای ماکادامیا تولید می‌شود، یک مایع شفاف و زرد مایل به سفید. این روغن با دقت از گوشت گردوی ماکادامیا استخراج شده و به یک الیکسیر لذیذ تبدیل می‌شود.

روغن ماکادامیا عالی برای همه انواع پوست است و پر از آنتی‌اکسیدان‌ها قوی و اسیدهای چرب ضروری است، این روغن یک واقعیتی استرانه برای پوست شما است. که حاوی مقدار بالایی از اسید پالمیتولئیک (۲۲٪) است، یک اسید چرب حیاتی که با پیری به تدریج کاهش می‌یابد و به عنوان یک چندمنظوره و یک قهرمان واقعی پوست عمل می‌کند.

روغن گردوی ماکادامیا معمولاً به روش سرد فشرده می‌شود. که از گردوها استخراج می‌شود و سپس به محصولات مراقبت از پوست اضافه می‌شود تا جادویی برای پوست شما ایجاد کند.

5  مزیت روغن ماکادامیا برای پوست شما :

۱. پوستی نرم‌تر

روغن گردوی ماکادامیا به دست‌یابی به پوستی نرم کمک می‌کند و به تقویت و ساختاردهی باریکه پوست کمک می‌کند. اسید اولئیک که در روغن گردوی ماکادامیا یافت می‌شود، برای حفظ انعطاف پوست عالی است. علاوه بر این، روغن گردوی ماکادامیا حاوی اسیدهای چرب اضافی به جز اسید اولئیک است که به نرم کردن پوست و جلوگیری از احساس کشیدگی و خشکی پوست کمک می‌کنند.

۲. رطوبت‌بخش

از نظر رطوبت‌بخشی، آبی که می‌نوشید همه بخش‌های دیگر بدن شما را تغذیه می‌کند و پوست آخرین بخش بدن است که هرگونه رطوبتی دریافت می‌کند. مصرف زیاد آب موجب پوست بسیار مرطوب نمی‌شود. ما به شما توصیه می‌کنیم که از روغن گردوی ماکادامیا استفاده کنید زیرا دارای همه چیز است که پوست شما برای رطوبت‌بخشی و حفظ تعادل طبیعی رطوبت خود نیاز دارد. روغن ماکادامیا حاوی ویتامین E است که به آب پیوند می‌خورد و آن را در سلول‌های پوستی شما نگه می‌دارد.

۳. آرام‌بخش

آیا پوست حساسی دارید؟ آیا صورت شما بدون وابسته به محصولاتی که استفاده می‌کنید، قرمز و التهابی می‌شود؟ روغن گردوی ماکادامیا حاوی مقدار بالاتری از اسیدهای چربی امگا ۳ و ۶ است که دارای ویژگی‌های آرام‌بخش قوی هستند.

حتی انواع حساس‌ترین پوست‌ها نیز می‌توانند از روغن گردوی ماکادامیا بهره مند شوند زیرا این روغن دارای میزان تعادلی از اسیدهای چربی امگا ۳ و ۶ است. روغن گردوی ماکادامیا می‌تواند به آرام کردن و تسکین پوستی که قرمز، خارش‌آور، خشک، پوسته‌پوسته یا به طور دیگر تحریک شده است، کمک کند تا به تعادل طبیعی خود بازگردد.

حتی اگر پوست شما به طور طبیعی چرب باشد، روغن گردوی ماکادامیا یک انتخاب فوق‌العاده برای شماست. این روغن باعث بهبود طبیعی و تقویت پوست شما می‌شود.

۴. غنی از آنتی‌اکسیدان

آنتی‌اکسیدان‌ها برای سلامتی سلول‌های پوست شما ضروری هستند. رادیکال‌های آزاد مولکول‌های ناپایداری هستند که به سلول‌های پوستی شما متصل می‌شوند و به آن‌ها آسیب می‌زنند. آنتی‌اکسیدان‌ها به سلول‌های پوست شما کمک می‌کنند تا با رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و آن‌ها را نترالیزه کنند.

رادیکال‌های آزاد به دلیل تابش ماوراء بنفش خورشید، سیگار کشیدن، آلودگی و حتی افزودنی‌های غذایی مانند قند تولید می‌شوند. پوستی که توسط رادیکال‌های آزاد آسیب دیده است، بی‌روح و پیرتر از سن واقعی آن به نظر می‌رسد.

اسکوالن، یکی از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌های موجود در روغن گردوی ماکادامیا، همچنین بهترین آنتی‌اکسیدان آن است. واکنش سلول‌های شما به استرس‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد با اسکوالن کاهش می‌یابد. بدن شما به طور طبیعی اسکوالن تولید می‌کند، اما با گذراندن سن، این سطوح کاهش می‌یابد. در این موارد روغن گردوی ماکادامیا مفید است، که اسکوالن را به سلول‌ها می‌رساند، پوست ما را محافظت می‌کند و امکان پوست پیری در بهترین حالت را فراهم می‌کند.

۵. کاهش قابل مشاهده چین و چروک‌ها

با ترویج بازسازی کراتینوسیت‌های پوست، اسید پالمیتولئیک و اسکوالن موجود در روغن گردوی ماکادامیا ممکن است به تاخیر آغاز چین و چروک‌ها کمک کنند. علاوه بر این، اسید لینولئیک با کاهش از دست دادن آب ترانس-اپیدرمال (TEWL) به حفظ محتوای رطوبت و انعطاف پوست کمک می‌کند. خواص مرطوب‌کننده روغن ماکادامیا برای پوست خشک، پوست پیر، پوست نوزاد، بالم‌های لب و کرم‌های چشم مفید است.

تجربه‌ی خوبی از روغن ماکادامیا با کرم BB ارگانیک LAMAV را تجربه کنید. این کرم ارگانیک حاوی روغن ماکادامیا، یک انتخاب کامل برای پوست‌های چرب و خشک است و دارای بایواکتیوهای مقاومت در برابر پیری و همچنین یک صفحه‌بند طبیعی است. این کرم بافت خود را برای رطوبت بخشی طولانی‌مدت و پوشش کارآمد فراهم می‌کند. فرمولاسیون قابل تنظیم رنگ ما، از جلوه‌ی مات و بی‌عیب و نقص متناسب با پوست، با استفاده سریع و آسان تنها کمیت مصرفی، تراز پوست را بهبود می‌دهد و عیوب را پوشانده و یک پایان بی‌عیب و نقص و مخملی را تولید می‌کند.

روغن ماکادامیا مواد قهرمانی در محصولات مراقبتی پوست شما است، زیرا رطوبت بخشی می‌کند، آرامش می‌بخشد و با نشانه‌های قابل رویت پیری مبارزه می‌کند، بنابراین روغن ماکادامیا یک مولفه قدرتمند در محصولات مراقبت از پوست است. برای کسب نتایج فوق‌العاده، از یک مرطوب‌کننده روزانه با روغن گردوی ماکادامیا استفاده کنید.

پرسش‌های متداول :

۱. آیا روغن ماکادامیا برای پوست صورت مفید است؟

بله، روغن ماکادامیا برای همه انواع پوست عالی است. این یک چندمنظوره و یک قهرمان واقعی پوست است. به علاوه اینکه یک مرطوب‌کننده عالی برای پوست خشک است، اثرات ضد التهابی قوی دارد که به آرام کردن و تسکین پوست حساس کمک می‌کند. برای افرادی که پوستشان پیر می‌شود، عالی است زیرا ظاهر قابل رویت چین و خطوط ریز را کاهش می‌دهد.

۲. آیا روغن ماکادامیا برای پوستی که مستعد لکه‌های آکنه است مفید است؟

روغن ماکادامیا مناسب برای استفاده بر روی پوستی که به لکه‌های آکنه مستعد است، زیرا منافذ پوست را مسدود نمی‌کند و سبک، غیرچرب و به سرعت جذب می‌شود. ویژگی‌های ضد التهابی اسیدهای چرب آن نیز می‌تواند برای کاهش شدت لکه‌های جدید و همچنین بهبود و ترمیم لکه‌های قدیمی مفید باشد.

۳. آیا روغن ماکادامیا برای پوست چرب مفید است؟

حتی اگر پوست شما به طور طبیعی چرب باشد، روغن گردوی ماکادامیا یک انتخاب عالی برای شماست. این روغن بهبود شده و حاجبه طبیعی پوست شما را تقویت می‌کند. روغن گردوی ماکادامیا می‌تواند به آرام کردن و تسکین پوستی که قرمز، خارش‌آور، خشک، پوسته‌پوسته یا به طور دیگر تحریک شده است کمک کند تا به تعادل طبیعی خود بازگردد.

۴. آیا روغن ماکادامیا منافذ پوست را مسدود می‌کند؟

خیر، روغن ماکادامیا منافذ پوست را مسدود نمی‌کند. این یک روغن سبک است که به سرعت در پوست جذب می‌شود و اجازه می‌دهد تا پوست تنفس کند.

جهت تهییه : https://silkyskin.ir/product/%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86-%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%af%d9%85%db%8c%d8%a7-30-%d9%85%db%8c%d9%84/

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

اشتراک گذاری

شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *